Home / Спорт / П’ять статистику, щоб сказати своїм друзям: гарячі Вілліана смуга “Челсі” триває

Ми виділяємо п’ять видатний статистика матчах Прем’єр-ліги в суботу.

Манчестер Юнайтед обіграв Ліверпуль 2-1 у великій грі на “Олд Траффорд”, але там було багато інтриг і в інших місцях.

Від гарячої Вілліана серію “Челсі” погану звичку “Вест брому”, ось ці самі факти і цифри з дій.

Ключові Вілліана в “Челсі”

“Челсі” повернувся на переможний шлях, як вони стверджували, 2-1 перемога над “Крістал Пелас”, з Вілліаном відкривши рахунок з відхиленими удар з-за штрафної на “Стемфорд Брідж”. Сторони Антоніо Конте довелося пережити останнім часом складна форма, але бразилець незмінно вражає, що руку в 17 голів в останніх 18 починається у всіх змаганнях. Блюз буде сподіватися, до того ж з “Барселоною” у середу.

Лукаку постачальника

Ромелу Лукаку не зробити його вже 2-1 “Манчестер Юнайтед” перемогу над “Ліверпулем”, але він все одно був невід’ємною частиною перемоги. Його підправив Заголовок для відкриття воріт Маркус Rashford був його сьому результативну передачу в сезоні Прем’єр-Ліги. Це більше, ніж він зумів за всі попередні кампанії. Лукаку виграв ще один важливий Заголовок у підготовці до другої Rashford. Великий бельгійської приносить більше до столу, ніж цілі.

Брайтон стріляти собі в ногу

Сім ігор Брайтон безпрограшна серія закінчилася на “Гудісон Парк”, як вони були биті з рахунком 2-0 Евертон. Ніж прийшов з Gaeten Бонг як захисник випадково повернув хрест Янніка Болази у свої ворота під тиском Тео Уолкотт. Брайтон зараз пропустили п’ять голів у Прем’єр-лізі в цьому сезоні – два більше, ніж будь-якої іншої сторони.

Червоний туман айю

Суонсі зуміли втекти від Джона Сміта стадіон з нульовою нічиєю, незважаючи на ранню червону картку Джордан Айю. Нападник був відданий наказ відступити через 11 хвилин після чобіт на Хаддерсфілд Джонатан Хогг. Це була сама рання червона картка Прем’єр-ліги з Джефф Хендрік був вилучений з поля за шість хвилин зустрічі “Бернлі” з Уотфорд в лютому 2017 року.

Більше страждань на Вест Бромвіч

Похмура кампанія Вест Бромвіч раніше, як вони піддалися поразку 4-1 в місті Лестері на стадіоні Хоторнс. Чоловіки Алан Пардью вже на вісім очок відстає від безпеки і останньою втратою стала ще більш неприємно від того, що вони почали так добре – з Саломон Рондон дає їм восьмій хвилині. Вони тепер здалися колосальні цілому 21 очко з виграшних позицій в цьому сезоні – більше, ніж будь-яка інша команда Прем’єр-Ліги. Їх прагнення капітулювати, швидше за все, надіслати їх вниз.