Home / Спорт / Пам’ятні п’яти і шести країн Великого шолома моменти

Пам’ятні п’яти і шести країн Великого шолома моменти

В Ірландії є можливість завоювати третій “Великого шолома” у своїй історії в суботу в Твикенхеме, ми поглянемо назад на п’ять штук переможний Слем моменти.

Загалом, всього 38 турнірів Великого шолома виграв з 1908 року, і оскільки він став шести Націй у 2000 році, дев’ять були забезпечені. Едді Джонс Англія була останньою, щоб досягти подвигу назад в 2016 році.

З супер субота наближається, а з ним і можливість в Ірландії, щоб створити історію, давайте подорож вниз провулок пам’яті і подивіться на деякі з незабутніх моментів, які забезпечили головний приз конкурсу.

Великого Шолома 2009 – Ірландія

У 2009 році в Уельсі взяли участь у конкурсі, як правлячий потрійний корони і Великого шолома переможців. Коли справа дійшла до останнього матчу у заключний день чемпіонату, однак, це будуть бічні Уоррен Gatland, хто впаде в Ірландію.

В Кардіффі, відвідувачі обернулася 6-0 тайму рахунок до кінця свого 61-го року чекати “Великого шолома” і прихильників з обох сторін ніколи не забуду драматичної розв’язки в поєдинку.

За п’ять хвилин матчу грати, дроп-гол Стівена Джонса штовхнув Уельсу в 15-14 вести, але Ірландія була не закінчена.

Уельс заручився удару, але удар просвіт Джонса вийшов на повний і Ірландія поставили свої платформи.

Пітер Стрінгер направила його вперед. Він закликав їх від поломки до поломки, перш ніж Ронан O gara опустив у кишеню і, під величезним тиском вдарив солодкий дроп-гол свого.

Як кулька навпіл стійками годинник читати 77 хвилин і 23 секунди. Тим не менш, майже рівно дві хвилини потому, літати-половина Уельсу був шикуються в чергу, що б матч-перемога – і потенційно нестерпними для Ірландії – штраф.

Як Джонс підготував для 48-метровий удар, годинники йшли в червоний і після того, як його виправдали, Ірландія гравці, керівництво та вболівальники заревіли, як їх 61-рік чекати другого коли-небудь “Великого шолома”, нарешті, закінчилося.

Тепер питання, чи побачимо ми подібні емоції у гравців Ірландії настав фінальний свисток на стадіоні twickenham? Або Англії повернути борг після того, як Джо Шмідта стороні накатав власного Великого шолома сподівається, що цей час в минулому році?

Великого Шолома 1990 – Шотландія

Шотландії забезпечили собі останнього Великого шолома проти Англії на 17 березня 1990 року, на стадіоні murrayfield.

Книгу утворюють п’ять Націй з цього сезону в Англії як на папері фаворити після своїх переконливих три перемоги – над Ірландією 23-0, 26-7 проти Франції і 34-6 Уельсу.

Навпаки, зустрічає Шотландії були більш жорсткими і більш низьким справ; результат 13-10 проти Ірландії і 13-9 перемогу над Уельсом підперті їх 21-0 обілити проти Франції.

Це була зустріч, яка мала свій тон, заданий повільної Девід єдиний марш з тунелю. Капітан був зосереджений, рішучий і готовий до лиця Карлінг і його Англія наряд.

Два попередніх господарів штрафних кола відкинули їх 6-0 перед Джеремі Гаскотт відкрили спробувати-забивши Англії, маючи штрафного повз Гевін Гастінгс на шляху до лінії.

Англія мала свої шанси, але господарі додали ще один штраф, щоб провести 9-4 свинцю в перерві – нах припадає на чотири очки, у той час.

Друга половина побачив Шотландії перший удар в момент, що багато хто до цих пір добре пам’ятаю. Удар гастінгса вперед, накинувся на Тоні Стангер на спробувати, так як в Шотландії стратили відрепетирував рух їх сутичку, яка називалася ‘Фіджі’.

Штрафний Саймон Ходжкинсон надано тільки інші точки, щоб скоротити розрив у рахунку до 13-7, так як навіть з Англією топтатися на їх лінії, Шотландії провела фірма в останні хвилини матчу.

Як фінальний свисток пролунав, єдиний і його люди пробивали повітря і радісно побіг на поле. Настрої гравців поділяють своїх шанувальників, а сотні стікалися на поле, щоб відсвяткувати зі своїми спортивними героями.

Це була друга Шотландії “Великого шолома” в шість років, третього в історії. Їх пошуки ще тривають.

Великого Шолома 2012 – Уельс

Уельсу забезпечили собі останнє “Великого шолома” 17 березня 2012 року.

В цей день Франція доправила, мабуть, їх кращий дисплей чемпіонату, але чоловіки Gatland всі тримали себе в руках і закріпив його другий Слем в офіс.

Одна хвилина мовчання перед початок матчу в пам’ять про Мервін Девіс – чоловік, який керував Уельсі Великого шолома в 1976 році.

Девіс помер на перемогу в четвер і Уельсу був даниною його пам’яті, і досягнення в збірній.

У першому таймі Алекс Катберт спробуємо в кінцевому підсумку виявилася різниця, як вони мстилися своїм півфіналі ЧС-втрати для Франції, які відбулися всього за п’ять місяців до.

Виник тільки окуляри Триколірні з чоботи Димитрія Yachvili і Ліонель Beauxis, з 72-й хвилинах Yachvili пенальті викликає Валлійська серце битися швидше, як він перерізав призвести господарів до чотирьох очок.

Коли постійно надійно Грошовый представив свій третій успішний пенальті в грі, проте після того, як Франсуа Трин-Дюк кинув м’яч побувавши в комплекті на дотик, їх вболівальників нерви трохи заспокоїлися і своєї сторони зуміли триматися за Заключні п’ять хвилин.

Великого Шолома В 2003 – Англія

У той час як Англія забезпечила собі останнього Великого шолома в 2016 році, ми збираємося, щоб озирнутися на досягнення класу 2003 року.

Команда Мартіна Джонсона поїхали в Дублін на переможець отримує все зіткнення і їхнім прагненням було в кінці складною перспективі, намагаючись домогтися головний приз конкурсу.

У 1999, 2000 і 2001 роках їм не вдалося закінчити роботу, потрапляють в Уельс, Шотландію та Ірландію відповідно у фінальних раундах чемпіонатів.

На цей раз, після зустрічі, наближався 13-6 в перерві, люди Джонсона вибухнула блоків у другій половині і штурмував до перемоги 42-6.

Звичайно, багато згадають моменти перед початком матчу як Англія відмовилася рухатися з правої сторони на червоний килим для національних гімнів.

Стенд візитна стороні знаходиться їх стійло, перш ніж вони пішов, щоб доставити справді рішучий виступ в клінч Великого шолома. Вони скоро будуть чемпіони світу.

Великого Шолома 2002 – Франція

За рік до 2003, Франція, очолювана Фаб’єн Galthié, вискочив відкривати шампанське на Стад де Франс, як вони досягли шести Націй “Великого шолома” перед 78,000 вболівальників.

Обидві сторони доставили контрастні відкриття збої зв’язку; в Ірландії був втрачений в той час як Франція відпрацював їх і зробив два людини перетинаються, щоб результат відкриття спробувати всього дві хвилини на годинник.

Ірландія відповіла і тримав його міцно – 10-5 після першої чверті – до завантаження Джеральд Мерсерон і намагається від Ніколя бруски та Орельєн Ружері, збила подушки господарів 28-5 в перерві.

У самому справі, відвідувачі не раз рахунок у поєдинку, а Galthié і до закоханих своїми вболівальниками будинку з їх чуття і зір.

Подорож Триколірні’, щоб посилання бачили їх початок змагань в Парижі з перемоги 33-12 Італії, перш ніж їх стислі поєдинком чемпіонату сталося.

В Кардіффі, ефектність побачив ТМО закликав два рази в фіналі і обидва рази спробує, що Валлійська сподівалися вболівальники були забиті були заборонені.

Гра закінчилася з рахунком 37-33 на користь Франції і після цього, з працею зароблені перемоги над Англією і Шотландією встановити їх остаточної тріумфального матчу на “Стад де Франс” зі збірною Ірландії.