Home / Спорт / Натхнення Лізі чемпіонів за “Манчестер Сіті” попереду матч з “Ліверпулем”

Натхнення Лізі чемпіонів за “Манчестер Сіті” попереду матч з “Ліверпулем”

“Манчестер Сіті” є гора, щоб піднятися, якщо вони хочуть потрапити у Лігу Чемпіонів півфінал.

Їх 3-0 поразку в Ліверпулі минулого тижня означає, що вони повинні забити три м’ячі у вівторок просто взяти чверть-фіналу у додатковий час.

Пеп Гвардіола розглядає баланс своєї людини на місто і потенційних психологічних травм перед матчем проти “Ліверпуля”

Якщо червоні знайти в мережі на “Этихад”, Місто знадобиться п’ять.

Це незавидна завдання і “Ліверпуль” є величезними фаворитами, щоб зробити його в Фінал чотирьох, особливо враховуючи впевненість-завдають шкоди міському поразка “Манчестер Юнайтед” в суботу.

Але дві команди в історії Ліги Чемпіонів, що зіткнулися з аналогічною проблемою і знайшов спосіб перетворити речі навколо.

Команди, які перевертали +3 м’ячі після першої поразки у Лізі Чемпіонів суперника нокаутом перший матч матч Динамо-Мілан 4-0 4-1 рік Я ж 2004 Барселона ПСЖ 4-0 6-1 Л ж 2017

У 2004 році Депортіво де ла-Корунья причіпний Мілан 4-1 після катастрофічної поразки в Італії, який бачив, Кака, Андрія Шевченка та Андреа Пірло завдати шкоди. Але через два тижні вони влаштували неймовірний камбек, з Френ наїзд вирішальний гол за 15 хвилин від часу після три голи в першому таймі бліц був приголомшений Мілан.

Барселона зробила ще більш сенсаційний бій проти ПСЖ в минулому сезоні.

Іспанські гіганти були в шоці 4-0 у французькій столиці, і, незважаючи на перетягування сукупний результат назад в 4-3 тільки 50-й хвилині поєдинку, контр-страйк Кавані залишив “Барса” потребує ще три м’ячі в останні 28 хвилин.

Вони були все ще у пошуках цих трьох цілей дві хвилини основного часу, щоб грати. Неймовірно, але завдяки деяким натхнення від Неймара і стильний образ від Серхі Роберто, вони отримали їх, як ПСЖ розсипалася.

Власну історію Гвардіоли перекидання перших поразок ногою в Лізі Чемпіонів зв’язків, хоча і не вражаючий. Його команд вийшли на двох із семи випадків вони програли перший матч.

Рекорд пепа Гвардіоли після поразки в першому матчі Ліги Чемпіонів матч плей-офф Рік команда суперника перший матч у відповідь хід? 2010 Барселона-Інтер Мілан 3-1 1-0 я ж не 2011 Барселона Арсенал Л 2-1 3-1 Вт та 2012 Барселона Челсі 1-0 2-2 Л D немає 2014 Баварія-Реал Мадрид 1-0 4-0 Л немає 2015 Баварія Порту 3-1 Л 6-1 Вт та 2015 Баварія Барселона 3-0 3-2 Л ж немає 2016 Баварія Атлетіко Мадрид 2-1 1-0 Л ж немає

Його команда “Барселона” відійшов від поразки 2-1 на Арсенал у 2011 році з 3-1 перемогу на “Камп Ноу”. І його Баварія Мюнхен сторона відреагувала на шок 3-1 втрати в порту з шаленим 6-1 своїх опонентів у повторному матчі в 2015 році.

Шанси укладені проти них, але “Депортіво” і “Барселона” показали, що це може бути зроблено…

Коментар нижче, щоб вплутуватися в дискусії, але просимо Вас дотримуватися наші правила. Якщо ви хочете повідомити про будь-яких коментарів, просто натисніть на стрілку вниз поруч із образливий коментар і натисніть кнопку “звіт”.