Home / Спорт / Фаворитам Прем’єр-Ліги: Маркус Rashford, Хин хв сон і Ріяд Mahrez

Фаворитам Прем’єр-Ліги: Маркус Rashford, Хин хв сон і Ріяд Mahrez

Прем’єр-неділю підведення підсумків Ліги

Хто був кращим гравцем Прем’єр-ліги у вихідні гри? Ми поглянемо на осіб-оф-матч виступів в наш довідник…

Борнмут 1-4 Тоттенхем – Сон Хин Хв Пісня

Після того як Кейн пішов поранений, син узяв на себе бомбардирські обов’язки і робили це з честю. Коли гра була твердо в балансі, син забив вирішальну мета гри, перш ніж покласти відвідувачі вперед за три хвилини до кінця.

Син продовжував свою прекрасну форму, а тепер він забив шість голів в останніх чотирьох матчах.

Борнмут 1-4 Тоттенхем-Арсенал 3-0 Вотфорд – Петро Чех

Elneny Мохамед вражений і Месут Озіл – хтось під’їхав у першій половині, перш ніж грати був у центрі кращий атакуючий стиль гри “Арсеналу” до перерви, але Петр Чех отримує приз в день його етапом.

Говорячи про супер неділю з-коментар, Алан Сміт сказав: “він не був бездоганний, але він зробив чотири сейва і отримав, що 200-ї чистий аркуш. Він цього заслуговує”.

Арсенал 3-0 Уотфорд Манчестер Юнайтед 2-1 Ліверпуль – Маркус Rashford

Це були важкі кілька місяців для Маркуса Rashford. Починається великий стартовий склади команд Жозе Моурінью були у великій пошані і, як наслідок, цілі було важко знайти.

Але місцевий хлопець відповів на деякі з його критиків і дав йому їжу для роздумів менеджер з матч-переможний проти запеклих суперників свого клубу.

Манчестер Юнайтед 2-1 Ліверпуль Евертон 2-0 Брайтон – Філ Джагелка

Було багато претендентів на MOTM на “Гудісон Парк”, але він повинен піти на Джагелка, який був з боку кінця з-за травми.

Він був домінуючим з Майклом Кіном, який нещодавно був тривожний, і з чим-то розібрався Брайтон кинув на них, коли вони дивилися на довгі Гленна Мюррея на ранній стадії.

Спеціальної згадки для Дженк Тосун, Тео Уолкотт і Лейтон Бейнс – але Джагелка вкрав шоу – реєстрації більше зазори (шість), ніж будь-який інший гравець “Евертона”.

Евертон 2-0 Брайтон-Хаддерсфілд 0-0 Суонсі – Федеріко Фернандес

Це було героїчне виступ всіх захисників Суонсі, але Фернандес був забрати їх усіх, відштовхувати все, що стане на його шляху, як Хаддерсфілд взяли в облогу штрафний “Суонсі”.

Аргентинець зробив гру високого 15 дозволів на його боці як стороні Карлос Карвальял повернувся в Уельс з цінною крапкою.

Хаддерсфілд 0-0 Суонсі Ньюкасл 3-0 Саутгемптон – Джонджо Шелві

Кеннеді опинився matchwinner за Ньюкасл, забивши свої перші голи за клуб, але Шелві був у серці все, що було доброго в 3-0 перемогу своєї команди.

Акуратний і охайний, у володінні, у 26-річну гру запускав від центрального півзахисника і вибрав Кенеді для його відкриття вражають перед укладанням м’яч на блюдечку для Річі, щоб вибрати нижній кут.

Замінений на 83-й хвилині Шелві отримав прекрасне овації від Сент-Джеймс Парк натовпу, які усвідомили його внесок у те, що може виявитися важливі три очки у їх прагненні бити падіння.

Ньюкасл 3-0 Саутгемптон Вест Хем 0-3 Бернлі – Кріс Вуд

Вест Хем домінував у перші 45 хвилин, але як тільки дерева вийшов на заміну в середині другого тайму, гра перевернулося з ніг на голову.

Деревина швидко налагодила ефективні партнерські відносини з Барнсом до передньої і допоміжної мети свого напарника перед тим як дві себе, і він зробив усе це лише за 30 хвилин.

Вест Хем 0-3 Бернлі Челсі 2-1 Крістал Пелас – Вілліан

Челсі в хорошій формі форвард знову був у нього, реєструючи більше кидків у площину (4), ніж будь-який інший гравець на полі, і отримуємо собою мету показати для нього теж, хоча і відхиляється.

Він справді прийшов у своє після перерви, поклавши, що мав бути третій на тарілку для Жиру та обліку Палацу оборони карбування тіней в рази.

Бразилець забив п’ять разів в останніх п’яти матчах за “Челсі”, маючи знайшла в інтернеті тільки один раз у дев’яти попередніх матчах.

Челсі 2-1 Крістал Пелас Вест Бромвіч 1-4 Лестер – Ріяд Mahrez

Розігруючий Лестер був у центрі їх атакуючу гру, смикаючи за ниточки з глибини півзахисту, як допоміг лисиці контролювати матч з розрізають передачі і захисту-розщеплення проходить.

Mahrez пішов в овації від фанатів, які подорожують Лестер.

Вест Бромвіч 1-4 Лестер