Home / Спорт / Джон Арне Ріїсе каже, що “Ліверпуль” може пройти весь шлях у Лізі Чемпіонів

Джон Арне Ріїсе каже, що “Ліверпуль” може пройти весь шлях у Лізі Чемпіонів

Джон Арне Ріїсе вважає, що якість перемоги “Ліверпуля” над “Манчестер Сіті” показав, що вони можуть виграти Лігу Чемпіонів .

Ліверпуль Місто доставили Пеп Гвардіола їх найбільша поразка більш ніж за рік минулого тижня, приймаючи повний контроль над їх чвертьфінал з эмфатическим 3-0 перемога в першому матчі на “Енфілді”.

Ріїсе розповів Sky спортивний краватку був раніше на волосині, але що з якістю, що перший матч показав, наскільки Юрген Клопп може стати на його бік всі шляхи – 13 років після того, як він був на боці переможців у клубі знаменитий пенальті остаточної перемоги над Міланом у 2005 році.

“В цьому році, хоча це буде дуже туго, у них є хороший шанс пройти весь шлях”, – сказав він. “Вам подобається Барселона і Реал Мадрид і Баварія все-таки є, і вони повинні пройти від міста.

“Є деякі великі команди, але якщо вони грають, як вони зробили на “Енфілді” у середу не так багато команд, які могли б зупинити їх.

“Всі інші команди бачили, що виступ, це було приголомшливо. Високий тиск, інтенсивність в грі було неймовірно, вони майже зробили це протягом 90 хвилин. Ліверпуль довів, якщо вони знаходяться на вершині своєї гри, вони можуть обіграти кого завгодно.

“Такий клуб, як “Ліверпуль” завжди повинен бути в чверть-фіналі, напів-фіналі Ліги Чемпіонів і конкурувати з кращими клубами в світі.

Юрген Клопп сказав, що є ще над чим попрацювати, якщо “Ліверпуль” хочуть претендувати на вихід у півфінал

“Я думаю, що вболівальники дуже чекали цього, гравці ті ж, це найкращий конкурс для гравця, щоб бути залучені, і ви хочете спробувати щось віддавати вболівальникам, коли ви туди добратися.

“Я радий за Клоппа. Вони очікують, і тепер він довів, що він може принести клубу повернутися в Лігу Чемпіонів”.

Гол “Ліверпуль” на “Этихад” у вівторок ввечері покине Місто, потребують результат п’ять, що ніхто не думає, що буде працювати на користь “червоних”.

І сказав він тримав господарів на відстані в дебюті буде їх головною метою, в той час як підтримку високого рівня-при натисканні на яку косить план на гру Гвардіоли так вміло на “Енфілді”.

“Місто загублених проти “Ліверпуля”, вони програли “Юнайтед”, “Ліверпуль” мають звичку завжди забив”, – сказав Ріїсе. “Це важливо для міста не поступаються, тому що їм доведеться забити п’ять потім.

“Я думаю, що Ліверпуль буде пройти, тому що у них, що виграє 3-0, але гра ще не закінчена. Ми бачили, що місто може зробити. Якщо вони почнуть грати так як вони мають велику частину сезону, тримати м’яч і забивати голи, це може бути гра.

“Вони гарні на контратаках, що дуже важливо, і я думаю, що головне не пропустити в перші 15-20 хвилин.

“Гравці і клуб повинні йти в грі, як і будь-який інший. Ймовірно, більш компактний, ніж зазвичай, але якщо вони надто комфортно, і місто забити гол, вони будуть нервувати”.