Home / Спорт / Дивитися: Прем’єр Ліга голи і моменти

Дивитися: Прем’єр Ліга голи і моменти

У заключному турі Прем’єр-Лізі

Дивитися голи і моменти з усіх прем’єр на вихідних матчах, включаючи перемоги на “Манчестер Юнайтед” і “Челсі”.

Хто-небудь у Великобританії можуть переглядати виділяє безкоштовно, але вам потрібно, щоб створити безкоштовний ідентифікатор – ви можете зробити це тут.

Прокрутіть вниз для моментів від суботньої гри…

Манчестер Юнайтед 2-1 Ліверпуль

У першому таймі двічі надихнула Манчестер Маркус Rashford об’єдналися, щоб вирішальну перемогу 2-1 над суперниками “Ліверпуль” на “Олд Траффорд”.

Евертон 2-0 Брайтон

Дженк Тосун забив перший гол “Евертона” на “Гудісон Парк” обіграв “Брайтон” 2: 0 в Прем’єр-Лізі.

Хаддерсфілд 0-0 Суонсі

Суонсі випустив блискучу гру в обороні, щоб взяти очко в Хаддерсфілді, незважаючи на гру 79 хвилин 0-0 з 10 чоловіками.

Ньюкасл 3-0 Саутгемптон

Ньюкасл зафіксував важливу перемогу в битві за виживання в Прем’єр-Лізі, обігравши “Саутгемптон” 3: 0 на Сент-Джеймс Парк в суботу.

Вест Бромвіч 1-4 Лестер

Ріяд Mahrez знявся в ролі Лестер засудили Вест Бромвіч в їх шостий раз поспіль втрата Прем’єр-ліги з 4-1 перемога на стадіоні Хоторнс.

Вест Хем 0-3 Бернлі

Кріс Вуд вийшов на заміну, щоб забити два м’ячі і допомогти Ешлі Барнс у 3-0 перемогу над “Вест Хемом” на тлі протестів вентилятор.

Крістал Пелас 2-1 Челсі

“Челсі” взяв цінний 2-1 перемогу над Крістал Пелас як відхиляється Вілліан удар і жахливий Мартін автоголу Келлі дав Блюз лише другу перемогу ліги в шість.