Home / Спорт / Дивитися: Джек Гріліш і Лі Еванс результат приголомшливий залпів, але який з них краще?

Джек Гріліш і Лі Еванс як набрав піднесене залпів по “Астон Вілла” і “Шеффілд Юнайтед” відповідно у вівторок ввечері, але який був більш вражаючим?

Джек Гріліш – Астон Вілла 1-0 Кардіфф

Поразка на “Вілла Парк” у вівторок ввечері, ймовірно, куцій будь-які надії людей Стів Брюс відчувають плей-офф чемпіонату в цілому, але Гріліш зберіг амбіції своєї команди в живих з приголомшливою перший раз залпом п’ять хвилин до кінця основного часу.

Гра сподобалась, направляється до патової ситуації, як останньої стадії замаячила з рахунком нульовий, але Гріліш підійшов до будинку грюкнути залпом на 85-й хвилині вирвати три очки для господарів.

Джек Гріліш Астон Вілла виробляла момент якості в матчі з Кардіфф, вдаривши в перший раз залп від краю коробки, щоб дати віллі величезний трьох точок чи Еванс – Шеффілд Юнайтед 2-1 Мідлсбро

На Брэмолл-Лейн, Еванс дав лопатки ведуть проти своїх співвітчизників плей-офф претендентів Мідлсбро з такою ж виключної обробкою всередині перших двох хвилин гри.

Правда він потім б забити ще один, щоб забезпечити життєво важливу перемогу проти 10 осіб-Боро, це було перше, що впадало в очі; коли вдома складається, бічній ногою покриття, яке дав воротар Даррен Рендольф жодних шансів.

“Шеффілд Юнайтед” лі Еванс забив гол у грі з цієї розкішної другий-хвилинний залп за перемогу 2-1 лопатей над Мідлсбро

Так, що залп був краще? Натисніть на двох відео вище і вирішіть для себе!