Home / Спорт / Антоніо Конте каже, що Вест Хем нічия підводить підсумки сезону для “Челсі”

Антоніо Конте каже, що Вест Хем нічия підводить підсумки сезону для “Челсі”

Бос “Челсі” Антоніо Конте дає свою реакцію на “Скай-Спорт” після нічиєї 1: 1 в лондонському дербі з “Вест Хемом”

Антоніо Конте відчув 1-1 нічия “Челсі” з “Вест Хемом”, – резюмував своє розчарування сезону, зізнавшись у результаті сильно пом’ятий їх шанси на чотири фініш в Прем’єр-Лізі.

Блюз домінували в матчі на “Стемфорд Брідж”, але тільки в першому таймі гол Сесар Аспілікуета, щоб показати для нього.

Альваро Мората мав дві мети зарахований через офсайд, а Західно-зберігач шинка Джо Харт раптово почав демонструвати ту форму, яка не так давно зробила його безперечним Англії немає 1.

Протягом трьох хвилин після виходу на заміну в другому таймі Хав’єр Ернандес прокотилася в нічию урвати очко за “Вест Хем”.

“Ми повинні бути розчаровані цією грою, за кінцевий результат”, – сказав Конте. “Але я думаю, що ця гра описує дуже чітко наш сезон.

“В цьому сезоні ми боролися, і ця гра описує новий сезон. У багатьох іграх у вас є хороші вистави, створювати моменти, але якщо Ви не клінічний…

“Скільки разів я говорив, що ми не візьмемо шанси? Багато разів, і тоді один шанс, що ми пропустили гол.”

Чемпіони заїкання зараз 10 очок за Тоттенхем і бос Блюз Конте визнає топ-чотири закінчити виглядає все більш жалюгідною надією.

“Ми повинні бути реалістами”, – додав він.

“Ви повинні виграти цю гру, якщо ви хочете досягти мети, в даному випадку ми хочемо дістатися до місця в Лізі Чемпіонів.”

Так альтон проти Челсі

14 квітня, 2018, 12:00 год.

Жити на

Насолоджуйтеся спортом Вам небо видами спорту

Напередодні матчу на “Стемфорд Брідж”, колишній капітан “Челсі” Рей Уілкінс, який помер раніше на цьому тижні, в честь свого колишнього клубу з теплою трибутов.

Гравці “Челсі” розігріли носити футболки підшипник не 8, таку ж кількість Уілкінс носив, коли він виступав за клуб і колишній півзахисник, який також фігурує на передній матчу-денну програму, був також пам’ятати, що перед початком матчу хвилиною оплесків.

Конте думав, зворушливі подарунки були цілком заслужив.

“Я розглянув багато трибутов для Рей,” – говорить італієць.

“Ми говоримо про дійсно хорошу людину, легенда цього клубу, представник футболу. Ми дуже добре знала його в Італії, тому що він провів багато часу, граючи з “Міланом”.

“Я думаю, що він заслужив цю данину. Ми говоримо про трагедію. Дуже важко прийняти цю трагедію. Звичайно, важко знайти правильні слова для родини в цей момент.

“Це була дуже погана новина для нас, для клубу, для усіх”.